Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

Polskie organizacje ekologiczne uczestniczyły w odbywających się w tym tygodniu walnych zgromadzeniach akcjonariuszy czterech europejskich instytucji finansowych - Allianz, Aviva, Commerzbank i Talanx.

czytaj dalej »

9 maja br. przedstawiciel Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot wziął udział w Walnym Zebraniu Akcjonariuszy Allianz w Monachium, by wezwać niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe do zaprzestania ubezpieczania spółek zaangażowanych w szkodliwe projekty węglowe.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się majowe wydanie, w którym piszemy m.in. o leśnym bezprawiu w Puszczy Białowieskiej. Ponadto wiele innych tematów. Polecamy.

czytaj dalej »

19-20 maja 2018 r. w Warszawie odbędzie się 8 Bieg Wegański oraz kolejna akcja Zabiegam o czystą Polskę. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz czwarty objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Majówkowe bieganie

7-5-2018

Podczas długiej majówki braliśmy udział w kilku zawodach, w tym w biegu nad słynną Rospudą. Niestety ten bieg zawodzi ze względu na przebieg trasy – jeśli ktoś spodziewał się podziwiać Rospudę podczas biegu to zobaczył niewiele.

czytaj dalej »

« 1 2 3 4 5 6 »