Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

31 lipca br. Komisja Europejska ogłosiła najnowsze regulacje unijne dotyczące norm zanieczyszczeń z dużych obiektów spalania. Konkluzje BAT wprowadzają nowe, ostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń z dużych instalacji spalania. Powyższe zmiany oraz konieczność wdrażania postanowień...

czytaj dalej »

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot jest oburzona działaniami Lasów Państwowych i Ministra Środowiska Jana Szyszki, którzy – wbrew postanowieniu Trybunału Sprawiedliwości – kontynuują dewastację Puszczy Białowieskiej.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Pamięci Powstania Warszawskiego

31-7-2017

Aż 4 osoby z naszego teamu wzięły udział 29 lipca w 27. Biegu Powstania Warszawskiego na dwóch dystansach - 5 km i 10 km. Dla wszystkich z nich był to debiut w naszych barwach.

czytaj dalej »

Trybunał Sprawiedliwości UE wydał zakaz wycinki w Puszczy Białowieskiej – piły i harwestery muszą zostać wstrzymane bezzwłocznie. Oznacza to, że w opinii Trybunału zwiększona wycinka w Puszczy może spowodować poważne i nieodwracalne szkody w tym bezcennym przyrodniczo miejscu.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Biegowe jaśliskie wino truskawkowe

25-7-2017

W drugim Jaśliskim Półmaratonie, który odbył się 22 lipca, wzięło udział trzech naszych reprezentantów. Zawody odbyły się w miejscowości Jaśliska znane z planu filmowego "Wino truskawkowe".

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »