Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

22 czerwca 2018 r. GE Power Sp. Z O.O. podpisał z list intencyjny na współpracę przy budowie Elektrowni Ostrołęka C z przegranym przetargu - Polimexem-Mostostal S.A. Biznes Alert ujawnia bliskie powiązania spółki z Energą i Eneą.

czytaj dalej »

Na polskim rynku ukazał się film „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” (oryg. Earth: One Amazing Day, 2017). Patronat medialny nad wydaniem filmu w Polsce objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

● Puszcza Białowieska

Droga – Tak. Asfalt – Nie

18-6-2018

Z uwagi na dezinformację i wprowadzanie opinii publicznej w błąd przez Lasy Państwowe, Stowarzyszenia Pracownia na rzecz Wszystkich Istot przedstawia stanowisko w sprawie asfaltowania drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot nie jest przeciwna...

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Półmaraton Jurajski blisko podium

15-6-2018

Krzysztof Próchniewicz zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej w XIV Półmaratonie Jurajskim, który odbył się 10 czerwca ze startem i metą w Rudawie koło Zabierzowa.

czytaj dalej »

Polska Grupa Energetyczna ostrzy sobie zęby na przejęcie Polenergii, jednak rodzina Kulczyków nie chce sprzedać firmy. Czy gdyby taka transakcja doszła do skutku moglibyśmy się spodziewać powrotu do projektu Elektrowni Północ?

czytaj dalej »

« 3 4 5 6 7 8 »