Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Ósmy Bieg Wegański z naszym udziałem

24-5-2018

20 maja w Biegu Wegańskim, który odbył się w Warszawie, nasza ekipa po kolejny wystartowała na trasach nad Wisłą. Miesięcznik Dzikie Życie był ponadto patronem medialnym zawodów.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Szlakiem kurierów czyli Jaga-Kora

22-5-2018

19 maja reprezentanci naszego teamu wystartowali w Ultramaratonie Jaga-Kora i maratonie Jaga-Kora. Trasy wiodły przez malowniczy Beskid Niski z metą dla obu dystansów w Rymanowie-Zdroju.

czytaj dalej »

● DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM

Ultra walka Karola

21-5-2018

Trzy starty Karola Flejmera w krótkim czasie, których zwieńczeniem był bieg na Ultra Roztocze 120. Bilans udziału w dwóch maratonach i jednym ultra to wysokie 7 miejsce w maratonie w St. Wendel, bardzo dobre 4 miejsce w Maratonie Lubelskim oraz walka o przetrwania w Ultra Roztocze 120 z 15...

czytaj dalej »

22 maja 2018 r. w Kinoteatrze „Rialto” w Katowicach odbędzie się L spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego gościem będzie Beata Hyży-Czołpińska, scenarzystka i reżyserka filmów dokumentalnych. Patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Dzikie Życie.

czytaj dalej »

Prezes Zarządu spółki ENEA, inwestora elektrowni Ostrołęka C, Mirosław Kowalik przyznaje, że przyszłością sektora energetyki są odnawialne źródła energii. "Naszą transformację będziemy prowadzili prawdopodobnie w takim kierunku jak Niemcy, przy czym będziemy potrzebować na to...

czytaj dalej »

« 4 5 6 7 8 9 »