Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Aktualności

W sierpniu ukazał się „Atlas płazów i gadów Polski. Status, rozmieszczenie, ochrona z kluczami do oznaczania” będący efektem pracy 12 autorów – zawodowych herpetologów i zoologów, pod redakcją naukową Zbigniewa Głowacińskiego i Piotra Sury. Patronat medialny nad publikacją...

czytaj dalej »

Sytuacja polskiej energetyki jest fatalna. Spółki energetyczne notują coraz większe spadki na giełdzie. Odpowiadają za to między innymi próby centralnego sterowania spółkami przez Ministra Tchórzewskiego mające umożliwić budowę Ostrołęki C.

czytaj dalej »

● Stop Elektrowni Ostrołęka C

Ostrołęka C ufundowana z emerytur związkowców?

7-9-2018

Minister Tchórzewski desperacko szuka brakujących miliardów na budowę Ostrołęki C. Najnowszym pomysłem jest sięgnięcie po 20 mld zgromadzonych w funduszach emerytalnych związkowców.

czytaj dalej »

Kup najnowszy numer Miesięcznika Dzikie Życia – właśnie ukazało się wrześniowe wydanie, w którym szczególnie polecamy artykuł Tymura Bederniczka „Bitwa o Świdowiec” o kulisach planowanej wielkiej budowy w Karpatach Wschodnich.

czytaj dalej »

Polski Związek Łowiecki po emisji w dniu 18 sierpnia 2018 r. w Faktach TVN 24 materiału o rozpoczęciu sezonu polowań na ptaki, wezwał redakcję do sprostowania. W odpowiedzi na pismo PZŁ Koalicja Niech Żyją! wyjaśnia:

czytaj dalej »

« 1 2 3 »